Wedstrijden

Aankomende wedstrijden
DATUM WEDSTRIJD PLAATS
za 07-09-2019 NKT Senioren Almere
za 21-09-2019 Brabant Open Tervuren (B)
zo 22-09-2019 Brabant Open Tervuren (B)
za/zo 28/29-09-2019 NK Senioren Almere
za 28-09-2019 Pot van Olen Olen
zo 29-09-2019 Pot van Olen Olen
zo 06-10-2019 Cash Crew actie Singelloop Utrecht
za 12-10-2019 Open Drentse Judokampioenschappen Emmen
za 12-10-2019 Open Nijmeegse Kampioenschap Nijmegen
za 19-10-2019 Districtstoernooi Ede
za 26-10-2019 Adler Cup Frankfurt am Main (D)
za /zo 26/27-10-2019 Cadet European Cup Koper (Slovenie)
zo 03-11-2019 IJsselsteins Judotoernooi IJsselstein
za 09-11-2019 Residentie Toernooi Den Haag
zo 10-11-2019 Residentie Toernooi Den Haag
zo 24-11-2019 8e Topjudotoernooi Almere Almere
za 30-11-2019 Frans Odijk Toernooi Wijk bij Duurstede
zo 01-12-2019 Frans Odijk Toernooi Wijk bij Duurstede

Weegtijden  

Afmeldingen en gewichtsmutaties kunnen na overleg met Fred/Marcel en het wedstrijdsecretariaat worden doorgegeven. Last minute afmeldingen graag via een bericht naar Fred (06-12991621)/Marcel (06-51248216).
De judoka dient de navolgende bescheiden te tonen tijdens de weging:
1 Volledig ingevuld bondspaspoort (denk aan graduatie) voorzien van een goed gelijkende pasfoto.
2 Geldig lidmaatschap bewijs van de JBN.
Screens ed. worden niet geaccepteerd.

mailto:wedstrijdsecretaris@TopJudoUtrecht.nl

Weegtijden schema

LET OP! Aangezien er vanuit de wedstrijdorganisatie(s) op het laatste moment wijzigingen in de weegtijden aangegeven kunnen worden is het raadzaam om de weegtijden op de Top Judo Utrecht site de avond voor het toernooi (nogmaals) te raadplegen.

Toernooi en datum:

Brabant Open
zaterdag 21 en zondag 22 september 2019
Sporthal Diependal
Lindeboomstraat 30
3080 Tervuren, BelgiëHet is mogelijk voor de deelnemers om de dag voorafgaande aan de wedstrijddag al te wegen.LET OP!! Je mag maar aan 1 weegronde deelnemen!! Of de weegronde op de wedstrijddag zelf of de weegronde de dag ervoor. Tijdens een weegronde mag je maximaal twee maal wegen! Schema voorwegen:

Vrijdag 20 september 20.30 – 21.00

Dames & Heren -15

Dames & Heren -21

Zaterdag 21 september 15.00 – 15.30

Dames & Heren -18

Zaterdag 21 september
Weegtijd:08.30 -09.00
Aanvang: 09.30
Naam Gewicht
Babs +63
Zoë -40
Weegtijd:09.45-10.30
Aanvang: z.s.m.
Naam Gewicht
Sven N -42
Mikael -55
Dirk -34
Daniel G -38
Ricardo -55
Jonas -60
Taco -42
Lars F -55
Weegtijd:12.00-12.45
Aanvang: z.s.m.
Naam Gewicht
Max -73
Yentel -63
Zondag 22 september
Weegtijd:08.30-09.00
Aanvang: 09.30
Naam Gewicht
Irene +70
Esmé -70
Weegtijd:09.30-10.00
Aanvang: z.s.m.
Naam Gewicht
Dani -60
Jasper -55
Sjoerd -55
Weegtijd:11.00-11.30
Aanvang: z.s.m.
Naam Gewicht
Diede -81
Aron -73
Philip -66