Wedstrijden

Aankomende wedstrijden

DATUM WEDSTRIJD PLAATS
za 09-07-2022 Flevoland open International Judo Tournament Dronten
zo 18-9-2022 Top judo toernooi Haarlemmermeer Nieuw Vennep
za 01-10-2022
Nieuwe datum
Nationaal kwalificatie toernooi Almere
zo 2-10-2022 Singelloop Utrecht
za 8-10-2022 Bushi open Arnhem
zo 9-10-2022 Bushi camp Arnhem
za 15-10-2022 District kampioenschap -15 Ede
za 22-10-2022
zo 23-10-2022
NK judo 2022 Almere
vr 28-10-2022
t/m
zo 30-10-2022
International Masters Bremen Bremen (DE)
za 29-10-2022 Amsterdam judo event Amsterdam
zo 30-10-2022 IJsselsteins judotoernooi IJsselstein
za 5-11-2022 NK -15 Hoogeveen
zo 6-11-2022 Open Bredase Kampioenschappen Breda
za 12-11-2022
zo 13-11-2022
Internationaal residentie judo toernooi Den Haag
zo 27-11-2022 Topjudotoernooi Almere Almere

Weegtijden  

Afmeldingen en gewichtsmutaties kunnen na overleg met Fred/Marcel en het wedstrijdsecretariaat worden doorgegeven. Last minute afmeldingen graag via een bericht naar Fred (06-12991621)/Marcel (06-51248216).
De judoka dient de navolgende bescheiden te tonen tijdens de weging:
1 Volledig ingevuld bondspaspoort (denk aan graduatie) voorzien van een goed gelijkende pasfoto.
2 Geldig lidmaatschap bewijs van de JBN.
Screens ed. worden niet geaccepteerd.

mailto:wedstrijdsecretaris@TopJudoUtrecht.nl

Weegtijden schema

LET OP! Aangezien er vanuit de wedstrijdorganisatie(s) op het laatste moment wijzigingen in de weegtijden aangegeven kunnen worden is het raadzaam om de weegtijden op de Top Judo Utrecht site de avond voor het toernooi (nogmaals) te raadplegen.

Flevoland open International Judo Tournament

Datum: za 09-07-2022
Adres: Sporthallen ’t Dok
Educalaan 3, 8251 GC Dronten

WEEGTIJDEN

Weging 08.00 uur – Aanvang wedstrijden 9.00
Jores Efting -46
Daniël Gefferie -66
Mink Greven -66
Mikael Sharff -73
Christian Shalkovskiij -55
Fayth Bakker -48

Weging 9.40 – Aanvang wedstrijden 10.40
Jonas van Dijk -81
Nadira Birdja -57
Zonne de Bruin -66
Max van der Heijden -81
Irene Hesling -78

Weging 12.10 – Aanvang wedstrijden 13.10
Kai Sijbesma -73
Yannick Straat -73
Lucas Schuts -38
Julius Block -38
Joeri van der Linden -46
Duuk Vegter -46
Yaning koolwijk -46

Weging 13.50 – Aanvang wedstrijden 14.50
Zeb Roozendaal -44
Ken Sijbesma -44
Gerson van de Hansz -60
Daan Overbeek -60
Danthé Ekelschot -65
Morensio Peiter -50
Stan van Veen -50
Elmar Brka -50
Hugo Challaby -50
Daan Ter Brugge -55
Lean Klop -55
Lucas Reijnders -55
Sverre Broeke -55

Weging 15.20 – Aanvang wedstrijden 16.20
Nathan Martijnse -38
Milou Buizer -44
Zoë Maaskant -48
Morris Scheilen -50